Aşağıdaki Hatalar Oluştu:
Warning [2] Use of undefined constant CKEDITOR_PLUGINROOT - assumed 'CKEDITOR_PLUGINROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 17 - File: inc/plugins/ckeditor.php PHP 7.4.15 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/ckeditor.php 17 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 239 pluginSystem->load
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin Hara, Adriana Lima Birbirine Daha Fazla Yakışıyor
#1
Metin Hara, Adriana Lima Birbirine Daha Fazla Yakışıyor

Metin Hara, Adriana Lima ile Tekrar Beraberler

Metin Hara ilk olarak beraberce fotoğrafını paylaşmış olduğu sevgilisine “Bir tek bir gülümsemeye şahit olabilmek için...” notunuda ekledi.

[Resim: gg_2957.jpg]

Bodrum'da Metin Hara ile tatil yapmakta olan Adriana Lima gecen zamanlarda ABD'ye tekrar yanlız olarak dönmüştü. Bodrum'da el ele, göz göze bir aşk yaşamka olan , Adrina Lima'nın Abd'ya yalnız başına gitmiş olması Metin Hara'dan ayrıldı şeklinde yorumlara neden olmuştu.

AŞIK METİN
ABD'ye yanlız tek başına dönüş yapan Adrina Lima sosyal medya hesaplarında Metin Hara ile alakalı herhangi bir paylaşımda bulunmamış üstelikte eski sevdiği ilede yeniden bir araya gelmiş şekline fotoğraflarını paylaşımında bulunmuştu. Ayrı olma ve aldatmak mevzularını yalanlayan ve ilişkilerinin yolunda gittiğini bildiren Metin Hara ‘beklemelisiniz’ mesajı vermişti. Ve Hara New York’ta, Adriana Lima ile beraberce tekrar ortaya çıkmış odu. Hara ilk olaraki defa beraberce fotoğrafını paylaşmış olduğu sevgilisine “ bir gülümsemeye tanık bulunmak için...” notunuda ekledi.
Ayrıca Metin ile Adriana bir birine daha fazla yakışıyor,ve Metin diğer yunanlıdan kat ve kat daha yakışıklı
Bul
Cevapla


İmlemeler

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi