Aşağıdaki Hatalar Oluştu:
Warning [2] Use of undefined constant CKEDITOR_PLUGINROOT - assumed 'CKEDITOR_PLUGINROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 17 - File: inc/plugins/ckeditor.php PHP 7.4.15 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/ckeditor.php 17 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 239 pluginSystem->load
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katie Holmes: Kıvanç Diye Birisini Tanımıyorum.
Katie Holmes: Kıvanç Diye Birisini Tanımıyorum.

Yakışıklı Kıvanç Tatlıtuğ'a çekimlerine ay bitiminde ABD’de başlanması planlanmış olan film için kadın aktiris bir türlü bulunamıyor .

[Resim: rw_8783.jpg]

Eşi Başak Dizer ilede uzun bir yaz seyahati gecirmekte olan Tatlıtuğ, yazın sonlarına doğru yeni  çekilecek filmi için objektif karşısına geçmeyi planlamıştı, fakat meşhur oyuncuya hanım partner daha aranıyor.

"KIVANÇ DİYE BİRİNİ TANIMIYORUM"

Son olarak Tom Cruise'un eski eşi Katie Holmes'a öneri götürülmüş olduğu yalnız Abd li aktiristin, "O şekilde birisini tanımıyorum" diyerek teklifi geri çevirilmiş olduğu iddia ediliyor. Filmin çekimlerine eylül ayına değin başlanmazsa, filmle alakalı tüm yapılmış olan kontratların iptal edilebileceği belirtilmekte. Ön satışı başta ülkeleri olmak suretiyle pekçok ülkede yapılmış olan, hatta Dubai'lilerin kendi devletlerinde gerçekleşecek gala için dört gözle o günü bekledikleri filmden, Kıvanç Tatlıtuğ'un 250 bin dolar kazanacağı yetkililer tarafından söyleniyor.
Bul

İmlemeler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi