Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evlenince Değişen Kadın
Evlenince Değişen Kadın

Evlenmeden önce "Evlenince beraber maçlara gideriz di mi?” şeklinde sorular soran, sanki kesseniz, kanı tuttuğunuz takımın renklerinde akacak, o çıtı pıtı minyon kız, evlendikten sonra kocası maç seyretmek istediğinde, "Yaprak Dökümü’nü izlemezsek o kalan tek tük saçmı da ben dökerim.

Seç şimdi Yaprak Dökümü mü, saç dökümü mü?” şeklinde sizi tehdit eden tuhaf tombul bir yaratığa dönüşür.

[Resim: Evlenince-De%C4%9Fi%C5%9Fen-Kad%C4%B1n-eysamrehberi.jpg]
Evlenmeden önce sevgüisinin her sözüne "Senin şu felsefi sözlerin yok mu, beni benden alıyor!” yorumunu yaparak onun egosunu tavana vurdururken, evlendikten sonra kocası bir cümleye başladığında “Boş boş konuşma Rıdvan!” diyerek onu yerden yere vuran bir küçük canavarcık olur.
En büyük silahı gözyaşlarıdır. Evlenmeden önce Müstakbel kayınvalidesini kendi annesinden bile çok seviyordun Evlenince birden kayınvalidesi en büyük Aşmanı oluverir.
önceleri müstakbel kocasmm kültürüne hayran narin küçük hanımefendi, kocası kırk yılda bir eve kitap-gazete aldığında "Çoluk çocuğun rızkını kağıt parçalarına veriyorsun!” diye söylenmeye başlar.
Onun için önceleri en önemli şey sevdiği adamken şimdi temizlik olmuştur. Titizliği takıntı derecesindedir. Bir yerde toz görse tüm evi temizler. Çamaşırlarda minicik bir leke fark etse hepsini tekrar yıkar.
Çocukları ve kocası için evde yaşamak hatta gezinmek zulümdür. Devamlı "Onu elleme, oraya oturma yeni temizledim.” gibi cümleler kurar. Her yerde tertemiz, bembeyaz serilmiş örtüleri vardır. Ama bu örtüler onları mutlu değil, mutsuz eder. Desenlerini çok beğenerek aldığı yeni koltukları bile üstüne başka bir örtü örterek kullanır.
Bul

İmlemeler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi