Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 396
» Son Üye: Marcotesse
» Toplam Konular: 2,166
» Toplam Yorumlar: 2,166

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 61 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 61 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
----Alem-Bull Club
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:16 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 18
-------Bar Noblesse
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:16 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 14
----Bar - Bar - Rossa
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:15 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
--Banyan Ortaköy
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:14 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 17
-------Babylon Lounge
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:14 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 16
-----Babylon
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:13 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
Bab Bowling Cafe
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:09 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 16
----Armada Teras
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:09 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
-----Ari Antik Restaurant
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:07 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 17
----Apple Bar
Forum: Kültür Sanat Mağazin
Son Yorum: yonetim
05-15-2021, 05:07 PM
» Yorumlar: 0
» Okunma: 17

 
  ----Alem-Bull Club
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:16 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Alem-Bull Club
[Resim: Alem-Bull-Club.png]
 
Taksim, Etiler, Levent, Mecidiyeköy bağlantı yolu olan HalasgarGazi caddesi üstünde Harbiye, Osmanbey ve Nişantaşı üçgeninde No:127`de rastlanan Zeki Müren`in Gala Number one adını koyduğu klüp Behlül Vural tarafınca 1972 senesinde açılmıştır. O tarihlerde Nil Burak, Korhan Abay, Ali Poyrazoğlu, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Ayla Algan, Lale Oraloğlu, Nükhet Duru sahneye çıkarken Zeki Müren`de bu kadronun ve bu mekanın müdavimleri arasındaydı. 2000 senesinde Chinawhite club 2001 senesinde Lord Club olarak etkinlik gösterirken Gülşen konser vermiştir.
Günümüzde ise dekorasyon, ses, ışık işletme ve çalışanları yenilenmiş olan klüb ALEM-BULL adı ile stanbul halkının ve İstanbul`a amacı ile gelen bütün yerli ve bilinmeyen misafirlerin hizmetine yeni ekibini sıkı eğitimden geçirerek hazırlayıp eğlence ekibine ise yurt içi ve haricinde meşhur DJ ler meşhur dansçılar ve meşhur sanatçılarla görüşmelerine devam etmekte.
[Resim: alembull_club.jpg]
Aydınlatmasını ve hoparlör düzenlemesini Telesine`nin kurduğu kulübümüz Martin Audio markası ile seslendirilmiş ve aydınlatılmıştır. Ses ve ışık düzeni olarak bu mevzuda epey iddalı olan mekanımızda kapıdan önceki girişte katıksız ve solda iki barı yer almaktadır, girişin solundaki bar içki ve kokteyl çeşiterinin mülti milyarder olduğu hatta kendinize has içki hazırlatabileceğiniz ustalaşmış bir kadro ile sağdaki bar bira güç ve fiiz şeklinde içeceklerin dahil edildiği serviside ekspress olan bu barda da nitelikli ve hususi içecekler hazırlatma imkanınız vardır.
Salonun ortasında İstanbul`daki kapalı mekanların asla birinde olmadığı dek büyük dans stage`i yer almaktadır. Sol barın devamı olan ve dans stage`inde yanında olan sol yan müzik orkestra podyumu hemen yanı DJ kabinidir. Sahnenin eksiksiz karşısı dans stage ininde sağında sınırı olan sayıda VIP locaları yer almaktadır. Girişin karşısına düşen bölümde ise üç ayrı VIP odası VIP lerin önü ise fazlaca amaçlı koltuk ve masların düzenlenmiş olup isteyenlerin ayakta isteyenlerinde oturarak eğlenme olanağına haizdir. Pazar ve Salı günleri Latin müziği Çarşamba günleri hip hop R&B Perşembe günleri rock konserleri Cuma Cumartesi yerli ve bilinmeyen DJ performansları ile tercih edilen pop,rabet edilen house şeklinde world müzik sunulmaktadır.
Her insanın ve her kesimin girebileceği kulübte müşteri kabulünde epey seçici olduğunuda hatırdan çıkarmamak gerekiyor. Kulübümüzde müşteri seçimi yapılırken kıyafet giyim gecelik organizasyonlara nazaran biçim, gelenlerin eşleri ile olup olmamasına dikkat edilmektedir. Kulübümüze gelirken giyim olarak spor ve zarif giysiler giyinmeyi yeğleme etmeniz tercih edilir. Kravatlı ve ekip kıyafetle gelenlere ise ceketi gömleği ve kravatı vestiyere alınıp kulüp t-shirt ü giydirilerek içeriye alınmaktadır. Gerek ekibi gerek dizayn ve dekoru gerek mobilyası gerekse seda ve ziya düzeni ile fazla amaçlı iş verebilecek durumda hazırlanan bu kulübte hususi parti düğün kurultay ve konuşma giyim gösterisi seminer şeklinde organizasyonlarada hizmet vermektedir. Bu tip organizasyonlar için en azca 1 hafta evvel görüşülmesi gerekir. Kulübümüzün özellikleri ve nitelikleri ykarıda yazıldığı benzer biçimde olup kulübümüze yaptığımız ziyarette kulübümüzün taze ve güler yüzlü ekibi tarafınca karşılanıp sizlere sunmuş olduğu nitelikli müzik ve varsıl içki menüsü ile tarzınız ne olursa olsun yaşınız ne olursa olsun cinsiyetiniz ne olursa olsun kabul etmiş olduğu her misafiri doyasıya eğlendirme mevzusunda iddialıyız.
Yer Adı: Alem-Bull Club
Mutfak Türü: Bar
Adres: Ergenekon Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, Çiçeğiburnunda Parça, No:127/1-B, Pangaltı Şişli İstanbul
Telefon: 0 (212) 247 12 00
Faks: 0 (212) 291 37 45
Web: http://www.alem-bull.com

Bu konuyu yazdır

  -------Bar Noblesse
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:16 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Bar Noblesse


[Resim: Bar-Noblesse.jpg]
Polat Renaissance İstanbul Hotel bünyesinde gelenlerini misafir eden Bar Noblesse sizleri yatışmak ve rahatlık veren atmosferiyle karşılıyor. Bu gösterişli mekanda piyanodan yayılmış olan melodiler ile birlikte bulacagınız minik bir aperitifle günün yorgunluğunu üstünüzden  atabilme imkanını oluşturabilirsiniz.
Akşam vakti 19.00-21.00 / 22.00-01.00 saatleri içinde güçlü müzikle beraber Prens Adaları`ndan yansıyan ışıltıları seyretme tadını yaşayabilirsiniz.
Polat Renaissance İstanbul Hotel her gün 15.00-18.30 saatleri arası bulabileceğiniz cins çayları, kurabiye, çörek, sıcak aperitifler ve zengin kurabiye çeşitlerinden meydana gelmiş olan “Çay Büfesi” ni beğeninize imkanı vermekte.
Marmara Denizi`nin ve Adaların manzarasına karşı piyano ile birlikte, semaverde demlenen, isterseniz aşikar çay bardaklarında sunulan tavşan çaylar öğleden sonralarınıza bir rahatlık katıyor.
İster neşeli bir dost toplantısı, ister meslek sonrası ufak bir ara… Şirin muhabbetler ile birlikte dilim dilim farklı lezetler. Özetlemek gerekirse lezzetine doyulmayan çay keyfiniz için Bar Noblesse`deki Çay Büfesi sizleri davet ediyor. Çay saati zevkini dost gruplarıyla yaşamak isteyenlere ise has indirim imkanları yer almakta.
Yer Adı: Bar Noblesse
Mutfak Türü: Bar
Adres: Polat Renaissance İstanbul Hotel, Kumsal Cad. No:2 Yeşilyurt Bakırköy İstanbul
Telefon: (0212) 414 18 00
Faks: (0212) 414 19 70
Web: http://www.polatrenaissance.com
Park Yeri Var

Bu konuyu yazdır

  ----Bar - Bar - Rossa
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:15 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Bar - Bar - Rossa
 
[Resim: Bar-Bar-Rossa.jpg]
Barbarossa Pub, Haliç bitişiğinde yeralan Rahmi M. Koç Müzesi içinde görev vermekte. İngiliz Pubları konusunda işini bilen kişiler tarafınca tasarlanmış, Rahmi M. Koç`un şahsi koleksiyonunda bulunan antikalarla dekore edilmiş Barbarossa Pub, hususi bir yer.
Gene Rahmi M. Koç Müzesi bünyesinde, Akdeniz yiyecekleri takdim eden ve her türlü içkinin sunulmuş olduğu ve Halat Restaurant`ta hazırlanan bar mönüsüne haiz bu yer, ziyaretlerinize zevk katacak. Sevdiklerinizle ugrayabileceginiz bu mekanda gecenin tadını çıkarabilirsiniz.
Yer Adı: Bar - Bar - Rossa
Mutfak Türü: Bar
Adres: Rahmi M. Koç Müzesi, Kumbarhane Cad. No:2 Hasköy Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 369 66 16
Faks: 0212 369 66 05
Web: http://www.barbarrossa.com
Park Yeri Var

Bu konuyu yazdır

  --Banyan Ortaköy
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:14 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Banyan Ortaköy
 [Resim: Banyan-Ortaköy.png]
 
Asya füzyon mutfağının adresi Banyan Restaurant`ta bir `yiyecek tecrübesine` çagrıldınız...
Banyan bir sevği evladı.
Yiyecek oluşturma aşkı, egzotik lezzetlerin aşkı, güzellikleri bölüşme aşkı...
Banyan, lezzetlerinin Asya ve Thai baharatları ile karıştırılması ile ortaya çıkmış örneksiz bir mutfak.
Banyan, bir `düş ürünü`. Aş arzusu, bir şeyleri oluşturma heyecanı, düşlerinin peşinden gitme cazibesi ile yollara düşmüş ozan bir çiftin(Aslı ve Cem), kurduğu bir düş. Ve, bu hayale inanan, maddi, tinsel destek veren, yüreklilik veren dostlarıyla gerçekleşen bir düş. (Chris ve Nadine-Belçika, Michael-Japonya, Una ve Rodney –Irlanda, Khalil-ABD, Didem, Selin ve Dilek, Türkiye’den el verdiler bu işe).
[Resim: Banyan-Ortaköy2.png]
Banyan, ayrımlı, örneksiz yiyecekleri ve içkileri ile digerlerinden ayrılan bir yer. Muz yaprağına sarılmış levrek, Sichuan karabiberli bonfile, asya mangalında şişte `satay`lar, buharda pişmiş kalite tür ev yapımı Çin mantılar, kakule ve kurutulmuş portakallı Asya füzyon çayı, tap taze sıkılmış nar suyu ve votka.. Yeryüzünün dört bir yanında gördüklerimiz ve tattıklarımız, onlarca kitap karıştırıp, `hah budur işte` diyene dek pekçok denemeye tabi olduktan sonrasında, kendi yorumumuzla nihayet halini alıyor. Her tat, gerek sunum seçimi ile, gerek barındırdığı baharatları ile, ücra diyarların hayat biçimini, örfünü adatini çagrıştırmakta.
Banyan, sıhhatli yiyecekleri ile bilinen bir yer. Kendi yapımı ekmekleri, hiçbir koruyucu unsur kullanmadan ürettiği hususi sosları, kullandığı sızma zeytinyağı ve `soyola` yağı, henüz epeyce tercih etmiş olduğu buğu, ızgara, wok tencere pişirme teknikleri, taptaze meyve ve sebzeler ile hazırlanan has karışım meyve/yeşillik suları, ev yapımı baharatlı çayları ile ‘evinizdeki’ kaliteyi aratmayan bir yer.
Banyan, yiyecek vesilesi ile güzellikleri paylaşmayı tutku ile isteyen bir yer.
Tattığımız, duyduğumuz, hissettiğimiz, yaşadığımız güzellikleri. Aradabir masaya koyduğumuz uzaklardan gelen bir çiçek, duvarımıza astığımız bir fotoğraf, aradabir bizim için has olan bir müzik, arasıra hayli uzaklardan taşıdığımız bir obje, bir çok devre da meydana getirdiğimiz tatlar aracılığı ile bir şeyler paylaşmayı tutku ile istiyoruz istemekteyiz  sizlerle ve misafirlerinizle .
Kapasite
Oturmalı düzende 100 Yaz – 60 Kış
Kokteyl davetleri 250 Yaz – 100 Kış
Yer Adı: Banyan Ortaköy
Mutfak Türü: Bar, Uzakdoğu Mutfağı, Fusion
Adres: Naci Cad. Salhane Sk. No:3 (Ortaköy İskele Yanı) Ortaköy Beşiktaş İstanbul
Telefon: 0212 259 90 60 - 70
Web: http://www.banyanrestaurant.com
Park Yeri Var

Bu konuyu yazdır

  -------Babylon Lounge
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:14 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Babylon Lounge
 [Resim: Babylon-Lounge.png]
 
İstanbul’da, 1999 senesinde Asmalımescit sokağı, bir kulüple tanıştı. Babylon’la şenlenen sokak, Babylon’a komşu gelen meyhaneler, barlar, kafeler ve restoranlarla zenginleşti, renk kazanmıştır. Simdi ise Asmalımescit – Tünel bölgesinin yeni bir komşusu henüz var: Babylon Lounge.
Güçlü müzik performansları ile İstanbul’da ayrımlı bir kulüp ortamı meydana getirmeyi başarmış olan Babylon’cular, 27 Eylül 2007 tarihinden beri Babylon Lounge ile İstanbul’un taze, kültürlü, müziği seven kitlesini yeni mekanlarında misafir ediyor. Lounge şimdi gölgelerin epey parlak olduğu saatlerden başlayarak dünyanın bütün seslerini DJ setlerle kulaklarınıza taşıyor. Haftaiçi Caz ve World müziğin yansıdığı Lounge’da hafta sonu tatili Babylon seçimi çok baharatlı bir müzik sizlere beraberlik etmekte. Babylon performansları öncesinde muhteşem vakitler geçirmek yada sonrasında azıcık önemsenmek için Babylon Lounge’a beklemeye başladık.
Tadı damagınızda kalan saatler!
Günün her vaktinde ikram edilen varlıklı menüsü ise Lounge’da geçirilen saatlere lezzet katıyor. 50 oturma, 100 şahsiyet ayakta konuk ağırlama kapasiteli Lounge’da kahvaltıdan, öğle ve akşamleyin yemeğine dek ferah gıda seçenekleri yer alıyor. Doğal Lounge’da tap taze meşrubatlardan epey çeşitli kokteyllere denli her içecek, ısınmak ya da birazcık ferahlamak isteyenler için amade!
Asmalımescid’in dinlenme salonu Lounge!
Asmalımescid’in turfanda mekanı Lounge sözcük anlamıyla eşdeğer; boş vakti bereketli olanları, dolu emek verme temposunda kendine boş zaman yaratmaya çalışanları, birini bekleyenleri ya da yalnız birazcık isteyenleri davet ediyor.
Park Yeri Yok
Yer Adı: Babylon Lounge
Mutfak Türü: Enternasyonal Mutfak
Adres: Jurnal Sok.No:4 Tünel Asmalımescit Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 245 38 00
Faks: 0212 243 45 27
Web: http://www.babylonlounge-ist.com

Bu konuyu yazdır

  -----Babylon
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:13 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Babylon
 [Resim: Babylon.jpeg]
 
Konser merkezi Babylon, kültürlerarası bir anlayışla müzikseverlere değişik bakış açılarının toplandığı düzgün ve varlıklı bir program imkanı vermekte. Yeryüzünün ayrımlı seslerini müzikseverlerle buluşturan Babylon yerli ve  bilinmeyen pekçok müzisyeni misafir etmekte.
1999’da açıldığından beri İstanbul kültüründe öncü bir yere haiz olan ve Beyoğlu’ndaki devinimi Asmalımescit bölgesine kaydıran Babylon mimari, akustik tasarımı ve teknik donanımıyla Türkiye’nin en mükemmel güçlü müzik mekanı olarak değerlendiriliyor. Fazlaca amaçlı bir yer olan Babylon ajandasını yalnızca konserlerle sınırlamayıp, tiyatro, dans, işlik emekleri, belgeseller benzer biçimde sanat disiplinlerine de ayırıyor.
Babylon kapılarını kültür sanat olan günlerde hafta içi saat 21:00’de, hafta sonu tatili 22:00’de açmaktadır. Babylon Pazar, Pazartesi kapalıdır. Babylon gişesi ise Salı – Cumartesi günleri arası, 12:00 – 21:00 saatleri içinde bilet satışı ve danışma olarak hizmet vermektedir.
Yer Adı: Babylon
Mutfak Türü: Bar
Adres: Şehbender Sokak. No:3 Asmalımescit Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 292 73 68
Faks: 0212 243 45 27
Web: http://www.babylon.com.tr
Park Yeri Yok

Bu konuyu yazdır

  Bab Bowling Cafe
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:09 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Bab Bowling Cafe
 
Bab Bowling Cafe oldukca eski bir cafe sayılabilir.Temmuz 1997` den itibaren Beyoğlu şubesi ile Bowling severlere hizmet etmeye başlamış olan BAB BOWLİNG, müşterilerinden gelen istekleri de dikkate alarak, snack-barı, restoranı, bilardo alanı ve çeşitli yaş gruplarının dikkatini çeken oyunları ile iş çeşitliligini arttırmıştır.

[Resim: bobbowlingcafe2.jpg]

Temmuz 2005`ten beri hizmete giren Göztepe/Soyak şubesi ile Anadolu Yakasında`da işlerini sürdürüyor.
Bab Bowling Cafe genel olarak özel ve gup Organizasyonlarına hizmet vermekte olan mükemmel şekildeki idare anlayışı ile yapılanmasını sürdürmüş ve bu amaçla gelen isteklerin takip edeni ve degerlendirilmesi için bunula birlikte bir birim oluşturarak iş verimliligini arttırmıştır.
Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Yeşilçam Sk. No:6, 34435 Beyoğlu/İstanbul
 
 
Yer Adı: Bab Bowling Cafe
Mutfak Türü: Bar, Restaurant, CAFE
Telefon: 0212 251 15 95
Faks: 0212 251 06 08
Web: http://www.babbowling.com.tr


 
Temmuz 1997` den itibaren Beyoğlu şubesi ile Bowling severlere hizmet etmeye devam eden BAB BOWLİNG, müşterilerinden gelen istekleri de dikkate alarak, snack-barı, restoranı, bilardo alanı ve çeşitli gruplarının ilgisini çeken oyunları ile görev çeşitliligini arttırmıştır.
Temmuz 2005`ten itibaren hizmete giren Göztepe/Soyak şubesi ile Anadolu Yakasında`da faliyetlerini sürdürmektedir.
Şahsi ve Grup Düzen`larına ehemmiyet veren çekip çevirme anlayışı ile yapılanmasını sürdürmüş ve bu amaçla gelen isteklerin takip edeni ve degerlendirilmesi için ek olarak bir birim oluşturarak kulluk verimliligini arttırmıştır.

Park Yeri Var
Yer Adı: Bab Bowling Cafe
Mutfak Türü: Akdeniz Mutfağı
Adres: Ünalan Mah. Libadiye Cad. No:84 (Soyak Sitesi Migros`un Fevk Sert) Üsküdar İstanbul
Telefon: 0 216 470 05 18-19-20
Web: http://www.babbowling.com.tr

Bu konuyu yazdır

  ----Armada Teras
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:09 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Armada Teras
 
[Resim: Armada-Teras.jpg]
İstanbul`da yaz akşam vakitlerinin bir nostaljisi haline gelen ve şimdilik aydınlatılmış İstanbul manzarasının  keyfince izlenebildiği eşsiz mekan. Bir taraftan Marmara Denizi, Kadıköy ve Adalar, öteki taraftan Sultanahmet Camii ve Ayasofya manzarası ile çevrili Taraça, yaz süresince lokanta ve bar olarak hizmet vermektedir... Taraça, oturma düzeni ile kullanıldığında 250 şahıs, ayaküstü ikramlarda 300 şahıs kapasitelidir. gecelerde her gün dezenfekte edilen saf pamuktan şalları da konukları bunula birlikte ihya eder.
İstanbul ve Sanat Vakfı`nın düzenlemiş olduğu Tiyatro, Müzik ve Caz Festivallerinin misafir sanatçılarından hemen hemen büyük kısmının kültür sanat sonrası, hayranlıkla çevreyi izlerken bitkinlik attığı mekân.
2000 yılına girerken, Makedon Koçani Orkestar ile bir çok Fransız 600 konuğun çoşkuyla havai fişekleri ve alev alev yanan "2000" meş`alesini izlediği nokta ki ertesi gün gösterilen Özgürlük Gazetesi bu anın görüntüsünü Eyfel Kulesi`ndeki ışık gösterisi ile yanyana koyarak ölümsüzleştirmiştir, O tarihten beri her yılbaşında müşterek program içra edilmektedir.
Yer Adı: Armada Teras
Mutfak Türü: Enternasyonal Mutfak
Adres: Armada Otel, Ahırkapı Sok. No:24 Sultanahmet İstanbul
Telefon: 0212 455 44 55
Faks: 0212 455 44 99
Web: http://www.armadateras.com

Bu konuyu yazdır

  -----Ari Antik Restaurant
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:07 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Ari Antik Restaurant
 
[Resim: Ari-Antik-Cafe-Bar.gif]
Ari Antik Cafe Bar İstanbul`un tarihsel ve naturel güzellikleriyle sizleri bir araya getiriyor; günlük tap taze balık, et ve meze çeşitleriyle damagınıza en eksiksiz durumda hitap etmekte. 1982 yılından beri hizmet veren restaurant; İstanbul Büyükşehir Belediyesi`nin 1000 araç kapasiteli açık otoparkına yakınlığı ve gece yaşamının en kocaman problemi olan emniyet sorununa Galata Köprüsü`nün hususi emniyet elemanları giriş çıkış kontrolleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin henüz rahat bir akşam geçirmenizi olanak veriyor.
Yer Adı: Arı Antik Restaurant
Mutfak Türü: Bar, Türk Mutfağı, CAFE
Adres: Gıcırgıcır Galata Köprüsü Altı Karaköy Haliç TarafıNo : KH 2 Karaköy Beyoglu İstanbul
Telefon: 0212 243 95 75
Web: http://www.ariantik.com.tr

Bu konuyu yazdır

  ----Apple Bar
Yazar: yonetim - 05-15-2021, 05:07 PM - Forum: Kültür Sanat Mağazin - Yorum Yok

Apple Bar
 
[Resim: apple-Beyoğlu-İstanbul.jpg]
 
Bütün gün çalışan İstanbul fazla çalışmasının öcünü bütün gece vakti eglenceyle alıyor.
Hem Taksim’e hem Nişantaşı’na aralarında az mesafe olan konumu ile Elmadağ mekanları arasına hızlıca giriş icra eden apple zengin içki ve leziz snack menüsüyle güzel bir ortamda bar tadı yapmak isteyenler için mükemmel…
Geç Kalanlar Özür Bildiriyor !
Mekandan içeri adım atar atmaz kendinizi  sanki bir Hollywood filmimizde içinde oyunda zannedebiliyorsunuz. Etkisi altına alan dekorasyonu, İçten ortamı ile kısa kısa zamanda müdavimlerini oluşturmuş. Geç ya da yedi gün uzak kalanlar mazeretlerini bildirerek giriş yapıyorlar.
Pazar dış hergün saat 18:00 - 02:00 , Cuma – Cumartesileri saat 04 :00 e dek aleni açık olan yer 100 kişi alıyor. Mekanda müzikler sohbetinizi engellemiyor, müzikle doyan ruhlara zengin snack menüsüyle yiyecek yeme fırsatı da imkan veriyor .
Apple’da her Çarşamba 45 lik’lerden oluşan güçlü performans Türkçe müzik , Perşembeleri Havana Salsa’dan güçlü Küba esintileri , Cuma – Cumartesi ise Dj kabininde yerini alan Aleksandros Panayotidis’in yerli , ve yunanca hit coverlarıyla gecenin tadını çıkartabilirsiniz.
Değişim arayanlar için elverişli adres…
Mutfak Türü: Bar
Adres: Cumhuriyet Cad. No:30/B Elmadağ (Bölme Divan Oteli Yanı) Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 232 34 45 - 0533 697 10 79 – 0532 571 37 69

Bu konuyu yazdır